L I S T A  C Z Ł O N K Ó W

ABSOLWENCI WYŻSZEJ SZKOŁY HANDLU MORSKIEGO w SOPOCIE

ALLINA (Cichoń) Dolores, Regina - rok ukończenia: 1952
BEJGER Stanisław - rok ukończenia: 1951
BILIŃSKI Stanisław - rok ukończenia: 1948
BOROSZKO Alfons - rok ukończenia: 1952
BOROWSKI Adam - rok ukończenia: 1950
BYSZEWSKI Zbigniew - rok ukończenia: 1947
CZARNECKA-ARDYN Jolanta - rok ukończenia: 1950
DASZCZYŃSKI Tadeusz - rok ukończenia:WSHM I*- II* - 1959
DOLIŃSKA Wanda - rok ukończenia: 1952
DRUŻYŃSKA (Chmielecka) Jadwiga - rok ukończenia:
FIGARSKI Jerzy - rok ukonczenia: 1945
GONERA Jadwiga - rok uk.WSHM I st. -1951 WSE II st. -1952
GRANICZNY Jurand - rok ukończenia: 1952
GRUŻEWSKI Jan - rok ukończenia: 1950
HOŁOWNIA Tadeusz - rok ukończenia:
HUNDSDORFF Łucjan - rok ukończenia: WSHM I* 1953
KARDZIS Mieczysław - rok ukończenia: 1951
KALINOWSKA-SOBAŃSKA Zofia - rok ukończenia: 1948
KAMIŃSKA (Domicz) Janina B. - rok ukończenia:
KIENITZ Alfred - rok ukonczenia: 1948
KORDULSKA Barbara - rok ukończenia: 1948
KOSTRZEWSKI Zdzisław - rok ukończenia:
KOWALIKOWSKI Mieczysław - rok ukończenia: 1948
KRÓL Jerzy - rok ukończenia: 1952
KUCHARSKA (Gubalanka) Emilia - rok ukończenia: 1951
KU¬MA Leopold - rok ukończenia: 1950
KWIATKOWSKI Czesław - rok ukończenia: 1953
LEMAŃCZYK- SZYMAŃSKA Hygina, Zofia - rok ukończenia-1951
LIPIŃSKA-JAKUBOWSKA Danuta - rok ukończenia: 1950
MAKOWSKA Alina - rok ukończenia: 1952
MA¦LIŃSKI Józef, Zbigniew - rok ukończenia: 1950
MAUSOLF Zofia, Urszula - rok ukończenia: 1947
MICHALSKI Wojciech - rok ukończenia: 1950
MISZKINIS Irena - rok ukończenia: 1948
MITRĘGA Bolesław - rok ukończenia: 1949
MONDALSKA Krystyna - rok ukończenia: 1949
NIEDBALSKI Henryk - rok ukończenia: I* 1952*
NIEZIOŁEK Józef - rok ukończenia: 1949
NOWOPOLSKA Jadwiga - rok ukończenia: 1952
OGRODOWSKA Aleksandra - rok ukończenia:1951
OSIECKI Antoni -rok ukończenia :1953
PĘCZKOWICZ Elżbieta - rok ukończenia: 1951
PFEIFFER (Tkaczuk) Aleksandra - rok ukończenia: 1951
PIÓRO Tadeusz - rok ukończenia: 1951
POLAŃSKA-JANKOWSKA Aurelia - rok ukończenia: 1952
PRZYSTAŁ-PU¦CION Maria, Barbara - rok ukończenia: 1952
RACIBORSKA Adela - rok ukończenia:WSHM I*-1952 Poznań -WSE II* - 1967
REINCHARD Marian - rok ukończenia: WSHM - 1950 WSE - 1960
SOSIN-CZARNOWSKA Heliodora - rok ukończenia: 1950
SÓJKA Zygmunt - rok ukończenia: 1949
STRˇK Laryssa - rok ukończenia: 1948
SZAREK Władysław - rok ukończenia: 1950
SZCZUTKOWSKA Ludmiła - rok ukończenia: 1950
SZYMAŃSKI Władysław, Marian - rok ukończenia: 1948
TELESZ Chester - rok ukończenia: 1949
TEODOROWICZ Stanisław - rok ukończenia: 1948
TREBERT (Girtler) Janina - rok ukończenia: 1947
TROKA Bogumił - rok ukończenia: 1952
UHMA Czeslaw, Paweł - rok ukończenia: 1949
URBANOWSKA (Szatela) Emilia - rok ukończenia: 1951
URBANOWSKI Antoni - rok ukończenia: 1951
WIERZCHUCKA Halina - rok ukończenia: 1948
WEIGT Jerzy - rok ukończenia: 1951
WOJTYSKO Jerzy - rok ukończenia: 1948
WILEMBOREK Janusz - rok ukończenia: 1950
ZIMOWSKI Lech - rok ukończenia: 1948 (dyplom) 1949
ZIÓŁKOWSKI Michał - rok ukończenia: 1950


ABSOLWENCI WYŻSZEJ SZKOŁY EKONOMICZNEJ w SOPOCIE

AWTUCH Konstanty - rok ukończenia: 1968
BABIAŃSKI Kazimierz - rok ukończenia: 1957
BAR Roman - rok ukończenia: 1964
BˇK Leonarda - rok ukończenia: WSHM I* 1950 WSE II* 1958
BIELAN Edward - rok ukończenia: WSE -1964
BIERNACKA Halina - rok ukończenia: 1969
BOHDAN Cecylia - rok ukończenia: 1962
BOKINA Jarosław - rok ukończenia: 1955
BOROWICZ Sławomir - rok ukończenia: 1954
BUCHOWIECKI Walerian - rok ukończenia: 1957
BURNEWICZ Jan - rok ukończenia: 1970
BURZYŃSKA Danuta - rok ukończenia: 1966
CHORZELSKI Eugeniusz - rok ukończenia: 1957
CZYCZYRO Halina - rok ukończenia: 1970
DˇBROWSKI Cezary - rok ukonczenia: 1969
DĘBICKI Stanisław - rok ukończenia: 1960
DMOWSKI Zygmunt - rok ukończenia: 1955
DROŻDŻ Marian - rok ukończenia: 1968
DRUCIS Zenon - rok ukończenia: 1970
DYLEWSKI Roman - rok ukończenia: 1966
FIGWER Bożenna - rok ukończenia: 1969
FRANCZAK Antoni - rok ukończenia: 1969
GAWORECKI Władysław - rok ukończenia: 1958
GRENDOWICZ Henryk - rok ukończenia: 1957
GOLDMANN Andrzej - rok ukończenia: 1958
GRODECKI Andrzej Tadeusz - rok ukończenia: 1968
GROTH Romuald - rok ukończenia: 1954
GRZˇDZIELSKA Zdzisława - rok ukończenia: 1969
GUDZIŃSKI Witold - rok ukończenia:
GUTKOWSKA Halina - rok ukończenia: 1970
HANUSZKO Maria - rok ukończenia: 1969
HANUSZKO Tadeusz - rok ukończenia: 1961
HAZUKA Irena - rok ukończenia:
JAGIEŁŁO Ryszard - rok ukończenia: 1956
JANISZEWSKI Janusz - rok ukończenia: 1965
JA¦KO Urszula - rok ukończenia: 1967
JASZCZAK Stanisław - rok ukończenia: 1960
JODŁOWSKI Adam, Janusz - rok ukończenia: 1972
KALINOWSKI Mieczysław - rok ukończenia: 1964
KAMIŃSKI Zenon - rok ukończenia: 1956
KASPRZEWSKI Witold - rok ukończenia: 1967
KISIEL-ŁOWCZYC Anna - rok ukończenia: 1963
KNOPIK Jerzy - rok ukończenia: 1961
KOROWAJCZYK (Niwińska) Barbara - rok ukończenia: 1967
KOS Eugeniusz - rok ukończenia: 1961
KOWALEWSKI Andrzej - rok ukończenia: 1965
KOZŁOWSKA - KŁOS Helena - rok ukończenia: 1968
KOZIOŁ Tadeusz - rok ukończenia: 1953
KRYŻA Halina - rok ukończenia: 1955
KUGACKI Władysław - rok ukończenia: 1952
KRAJKA Helena - rok ukończenia: 1965
KRZEPICKI KASZUBA Ryszard - rok ukończenia: 1967
KUBIAK Bernard - rok ukończenia: 1963
KUCHAREK Marek - rok ukończenia: 1969
KUJAWA Grażyna - rok ukończenia: 1969
KULIGOWSKI Jan - rok ukończenia: 1960
KU¦NIERZ Franciszek - rok ukończenia: 1954
LASKOWSKI Stanisław - rok ukończenia: 1956
LESZKOWICZ Kazimierz - rok ukończenia: 1969
LEWANDOWICZ Ada - rok ukończenia: 1955
ŁAWNICZAK Jan - rok ukończenia: 1959
MAGUDER Maria - rok ukończenia: 1969
MAGUDER Izydor - rok ukończenia: 1969
MAŃSKA Mirosława - rok ukończenia: 1960
MATYKA Teresa - rok ukończenia: 1961
MATYSKO Aniela - rok ukończenia: 1962
MIELNICKI Leon - rok ukończenia: 1952
MISIEJUK Kazimierz - rok ukończenia:
MISZTAL Henryk - rok ukończenia: 1958
NEIDER Janusz - rok ukończenia: 1969
NOCOŃ Stefan - rok ukończenia: 1962
NOWAKIEWICZ Zbignieqw - rok ukończenia: 1970
NOWAKOWSKI Bartłomiej - rok ukończenia: 1969
NOWAKOWSKI Leonard - rok ukończenia: 1954
NOWOTARSKA Anna - rok ukończenia: 1952
OBROWSKI Zbigniew - rok ukończenia: 1969
ORACZ Leopold - rok ukończenia: 1954
ORACZ (Adwent) Wanda - rok ukończenia: 1954
ORŁOWSKA (Cielemęcka) Zofia - rok ukończenia: 1965
PAŁGAN Ryszard - rok ukończenia: 1967
PAPROCKI Edward - rok ukończenia: 1956
PARULIS Stanisław - rok ukończenia: 1961
PASZKIEWICZ Janusz - rok ukończenia: 1965
PĘDZISZ Barbara - rok ukończenia: 1956
PIETRZAK Teresa - rok ukończenia: 1963
PILECKI Józef - rok ukończenia: 1956
PIONKE Klotylda, Irena - rok ukończenia: 1965
PLENIKOWSKA (Jurkiewicz) Danuta - rok ukończenia: 1965
POCZˇTEK Aleksandra - rok ukończenia: WSHM - 1950 WSE - 1959
PODHORSKI-PIOTROWSKI Jacek - rok ukończenia: 1970
POPIEL Jerzy - rok ukończenia: - 1969
PRZYKLANG Mieczysława,Danuta - rok uk. 1955
PRZYSTAŁ Stanisław - rok ukończenia: 1953
PYZIK Jadwiga - rok ukończenia: 1960
RANIEWICZ Janusz - rok ukończenia: 1960
ROKICKI Stanisław - rok ukończenia:1961
ROSIAK (Koniuch) Eugenia - rok ukonczenia: 1960
ROSIAK Zygmunt - rok ukończenia: 1956
RUTKA Ryszard - rok ukończenia: 1969
RYDZKOWSKI Włodzimierz - rok ukończenia: 1969
RYDEL Maciej - rok ukończenia: 1966
RZEPECKA Helena - rok ukończenia: 1963
RZEPIŃSKI Gerard - rok ukonczenia:1969
SALCZYŃSKA Genowefa - rok ukończenia: WSE - 1952, UG - 1975
SAWICZ Kazimierz - rok ukończenia: 1953
SAWICZEWSKA Zofia - rok ukończenia: 1961
SAWIDIS Wanda - rok ukończenia - 1958
SEREK Eugeniusz - rok ukończenia: 1960
SIENKIEWICZ Bohdan - rok ukończenia: 1955
SIENKIEWICZ Iwona - rok ukończenia: 1966
SIMPSON Dorota - rok ukończenia: 1970
SOKOŁOWSKA (Kowalska) Krystyna - rok ukończenia: 1957
SOŁOWIEJ Jan - rok ukończenia: 1965
SOSNOWSKA Grażyna - rok ukończenia: 1966
STASIK Stanisław - rok ukończenia: 1952
SZADURO Antoni - rok ukończenia: WSHM - 1953 WSE II* - 1962
SZAREK (Skoniecka) Teresa - rok ukończenia: 1960
SZCZEPANIAK Tadeusz - rok ukończenia: 1954
SZPAJER Anna - rok ukończenia: 1970
SZOSTAK-SZMELTER Leontyna - rok ukończenia: WSHM - 1948 WSE - 1961
SZROT Julita - rok ukończenia: 1972
SZTUROMSKI Tomasz - rok ukończenia: 1963
SZYMCZYK Krzysztof, Grzegorz - rok ukończenia: 1969
SZYSZKA Franciszek - rok ukończenia: 1958
TYBURCZY Bronisław - rok ukończenia: 1953 - WSE
WIE¦NIAK Zbigniew - rok ukończenia: 1970
WILCZYŃSKI Ireneusz - rok ukończenia: 1957
WI¦NIEWSKA Aleksandra - rok ukończenia: 1967
WOJCIECHOWSKI Grzegorz - rok ukończenia: 1953
WOŁOCHOWSKI Michał - rok ukończenia: 1954
WOSZCZEROWICZ Lech - rok ukończenia: 1967
WSZOŁEK-IRSA Teresa - rok ukończenia: 1970
WULCZYŃSKA Krystyna - rok ukończenia: 1970
ZARZYCKI Zdzisław - rok ukończenia: 1958
ZAWI¦LAK- UZIĘBŁO Krystyna - rok ukończenia: 1960
ZAWI¦LAK Ludwik - rok ukończenia:
ZEYDA Jan - rok ukończenia: 1961
ZIÓŁKOWSKA Barbara - rok uk. - 1968
ŻÓŁKIEWICZ-KŁOS Elżbieta - rok ukończenia: 1969
ŻUK Romualda - rok ukończenia: 1970
ŻUKOWSKA Halina Barbara - rok ukończenia: 1952
ŻUR Edwin - rok ukończenia:
ŻUREK Krystyna (Andruszkiewicz) - rok ukończenia: 1967

ABSOLWENCI UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO w SOPOCIE

ANDRZEJCZYK Ryszard - rok ukończenia: 1976
ANTKIEWICZ Sławomir - rok ukończenia: 1998
ARAMINOWICZ Mira - rok ukończenia: 1980
BAJDUSZEWSKA Alicja - rok ukończenia: 1984
BANASZAK Krzysztof - rok ukończenia: 1980
BARTOSZ Krzysztof - rok ukończenia: 1983
BIELAWSKI Jan - rok ukończenia: 1985
BOGDAŃSKI Witold Aleksander - rok ukończenia: 1981
CHMIELECKA (Gonera) Anna - rok ukończenia: 1979
CHMIELECKI Andrzej - rok ukończenia: 1987
CZECHOWICZ Wiesław - rok ukończenia: 1973
CZECHOWSKA Elżbieta - rok ukończenia: 1975
CZERNIEWSKI Edward - rok ukończenia: 1975
DADUŃ Mirosława - rok ukończenia: 2005
DAFERERAS Maria Jolanta - rok ukończenia:
DAFERERAS Teodor - rok ukończenia: 1979
DˇBEK Jan - rok ukończenia: 1977
DMOCHOWSKI Wojciech - rok ukończenia: 1971
DOBROWOLSKA Barbara - rok ukończenia: 1976
DREGER-OLSZEWSKA Barbara - rok uk. - 1978
DROZDOWSKI Piotr - rok ukończenia: 1977
DYKA Urszula - rok ukończenia: 1981
ENGEL Robert - rok ukończenia: 1996
FIDRYCH Krzysztof - rok ukończenia: 1976
GILEWICZ Krzysztof Jan - rok ukończenia: 1984
GOŃCZ Elżbieta - rok ukończenia: 1973
GÓRSKI Maciej - rok ukończenia: 1970
GRABARA (Kaszkowiak) Barbara - rok ukończenia: 1972
GRZANKOWICZ Piotr - rok ukończenia: 1994
GRUBMAN Wojciech - rok ukończenia: 1976
GRYCNER Ryszard- rok ukończenia: 1973
GRZESZNIK Wiesław - rok ukończenia: 1977
GUDALEWICZ Marek - rok ukończenia: 1990
HALAGIERA Anna, Janina - rok ukończenia: 2004
HELIŃSKI Marek - rok ukończenia: 1993
HERMANOWICZ Joanna - rok ukończenia: 1977
HERMANOWICZ Jerzy - rok ukończenia: 1981
HOŁOWNIA Agnieszka - rok ukończenia:
IWOŁA Jadwiga - rok ukończenia: 1972
JACHNA (Koma) Wanda - rok ukończenia: 1975
JAKUBOWSKA Józefa - rok ukończenia: 1975
JANKOWSKI Witold - rok ukończenia: 1979
JANUSZEWSKI Edward - rok ukonczenia:
JAROSZUK Igor - rok ukończenia: 1988
JAŻDŻEWSKI Eugeniusz - rok ukończenia: 1972
JEFIMIUK Leszek - rok ukończenia: 1976
JELIŃSKA Joanna - rok ukończenia: 2003
JELIŃSKI Bohdan - rok ukończenia: 1971
JĘCZEŃ Krzysztof - rok ukończenia: 1972
JÓZEFIAK Bogusław - rok ukończenia: 1970
KARCZMAREK Maria - rok ukończenia: 1974
KLONOWSKI Zbigniew - rok ukończenia: 1995
KONIARSKA-LEVANO Teresa - rok uk. - 1976
KOMENDA Alicja (Myszko) - rok ukończenia: 1973
KORKOZOWICZ (Latoszek) Barbara - rok ukończenia: 1975
KORKOZOWICZ Michał - rok ukończenia: 1973
KOWALEWSKA Hanna - rok ukończenia: 1975
KOWALEWSKA Maria - rok ukończenia: 1971
KOWALSKA Mirosława - rok ukończenia: 1978
KRASZAK Alicja - rok ukonczenia: 1975
KREFFT Eugenia - rok ukończenia: 1982
KRUSZKA Zbigniew - rok ukończenia: 1982
KRYŃSKA (Baranowska) Teresa - rok ukończenia: 1975
KWOKA-DELEBIS Krystyna - rok ukonczenia: 1980
LESZKOWICZ Jerzy - rok ukończenia: 1970
LESZCZYŃSKA Krystyna - rok ukończenia: 1985
LESZCZYŃSKA Małgorzata - rok ukończenia: 1974
LIS Jerzy - rok ukończenia: 1975
ŁAPIŃSKA Joanna - rok ukończenia: 1973
ŁUCZAJ Zbigniew - rok ukończenia: 1978
MACHNACKI Dominik - rok ukończenia: 2004
MACIEJEWSKA Elżbieta - rok ukończenia: 1979
MACIEJEWSKI Tomasz - rok ukończenia: 1974
MADAJEWSKA-MIOTK Romana - rok ukończenia: 1975
MALMUR Jerzy - rok ukończenia: 1980
MARCHACZ Renata, Ewelina (Szybińska) - rok ukończenia: 1976
MAZUR (Lemańska) Teresa - rok ukończenia: 1973
MIĘTRKIEWICZ (Burdach) Zofia - rok ukończenia: 1973
MIEROSŁAWSKA Joanna - rok ukończenia: 1980
MIĘKUS Paweł - rok ukończenia: - UG
MROCZYŃSKA (Kunkel) Felicja - rok ukończenia: 1975
NEIDER-MARCINIAK Danuta - rok ukończenia: 1971
NITKA Wacław - rok ukończenia: 1975
ODYA Piotr - rok ukończenia: UG - 2004r.
OPALSKI Wojciech, Paweł - rok ukonczenia: 2004
OZIEWICZ Ewa - rok ukończenia: 1972
PAŁGAN-DˇBROWSKA Maria - rok ukończenia: 1975
PAPROCKI Krzysztof - rok ukończenia: 1989
PARFIEŃCZYK-DOBROWOLSKA WANDA - rok ukończenia: 1975
PIETRUSIŃSKA Lucylla - rok ukończenia: 1972
PISARCZYK (Pytlakowska) Barbara - rok ukończenia: 1979
PISARCZYK Tadeusz - rok ukonczenia: 1978
PISCH-SOCZEWSKA Alicja - rok ukończenia: 1971
POKOROWSKA Henryka - rok ukończenia: 1971
PONIKOWSKI Andrzej - rok ukończenia: 1974
POLAK (Wigost) Małgorzata - rok ukończenia: 1979
PROKOP Jerzy - rok ukończenia: 1997
PTASZYŃSKA Ewa - rok ukończenia: 1973
PYTLAK-MICKIEWICZ Henryka - rok ukończenia: 1974
PRZYBYLSKA Elżbieta - rok ukończenia: 1981
RAKOWSKA (Nasiłowska) Joanna - rok ukończenia: 1977
RAKOWSKI Wojciech - rok ukończenia: 1978
ROMANOWSKI Łukasz - rok ukończenia: 2000
ROSA Michał - rok ukończenia: 1973
RUCIŃSKA Aleksandra - rok ukończenia: 1976
RYBOWSKA Ewa - rok ukończenia: 1971
RYBOWSKI Wojciech - rok ukończenia: 1971
SIECZKOWSKI Michał - rok ukończenia: 1990
SITKOWSKA Zofia - rok ukończenia: 1977
SKRIABIN Jerzy - rok ukończenia: 1971
SKURCZYŃSKI Marcin, Maciej - rok ukonczenia: 1998
SMEJLIS Andrzej - rok ukończenia: 1977
SMOLNICKI Andrzej - rok ukończenia: 1972
SOBESTIAŃCZYK Elżbieta - rok ukonczenia: 1975
STASIAK Wojciech - rok ukończenia: 1990
STRZEBRAKOWSKA Irena - rok ukończenia: 1973
STUDZIENIECKI Tomasz - rok ukończenia: 1994
SZAFRANIEC Krystyna - rok ukończenia: 1976
SZCZUKOWSKI Jarosław - rok ukończenia: 2001
SZOMBURG Lucyna - rok ukończenia: 1973
SZUREK Jan - rok ukonczenia: 1976
SZYMCZAK Grażyna - rok ukończenia: 1978
TCHÓRZEWSKA Jolanta - rok ukończenia: 1978
THRUN Barbara - rok ukończenia: 1973
TRACZ (Tomalczyk ) Agnieszka - rok ukończenia: 1973
TRZEBIATOWSKA-ŻMUDA Urszula - rok ukończenia: 1973
URBAŃSKA Joanna - rok ukończenia: 1997
WACH Dagmara - rok ukończenia: 1999
WARSZAWSKA Izabella - rok ukończenia: 1973
WĘGRZYN Magdalena - rok ukończenia: 1972
WINCEK Mirosława - rok ukonczenia: 1976
WI¦NIEWSKA Elżbieta - rok ukończenia: 1976
WO¬NICZKA Joanna - rok ukończenia: 2000
WUCZYŃSKI Zbigniew - rok ukończenia: 1979
WYSZEWSKI Andrzej - rok ukończenia: 1974
ZABIEGA-MILLER Rose-Marie - rok ukończenia: 1985
ZAGRODZKA Lucyna - rok ukończenia: 1980
ZAMORSKA Halina - rok ukończenia:
ZEIDLER Ryszard - rok ukończenia: 1977
ZYSK Halina - rok ukończenia: I* - 1972 II* - 1976
ŻOŁˇDKIEWICZ Krystyna - rok ukończenia: 1972
ŻOŁˇDKIEWICZ Tomasz - rok ukończenia: 1972

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA
KOŁO WARSZAWSKIE

ADAMSKI Zygmunt - rok ukończenia: WSHM - 1949
BˇBLEWSKI Zbigniew - rok ukończenia: WSHM - 1948 SGPIS - 1952
BIAŁEK Tadeusz - rok ukończenia: WSE -1954/1968
BIELECKA Albina - rok ukończenia: WSE - 1957
CHMIELEWSKI Zbigniew - rok ukończenia: WSE - 1955
CIESIELSKI Eugeniusz - rok ukończenia: WSHM - 1948 AH Poznań - 1953
CZERNY Roman - rok ukończenia: WSE I* 1954 II* 1961
DARSKI Cezary - rok ukończenia: WSE - 1958
DˇBSKI Józef - rok ukończenia: WSE - 1960
FILAR Bolesław - rok ukończenia: WSHM - 1951
GAŁĘZYKA Andrzej - rok ukończenia: WSE - 1955
GOŁĘBIEWSKA - BˇK Bożena - rok ukończenia: UG - 1973
GOŁĘBIOWSKI Janusz - rok ukończenia: WSHM - 1949
JEZIERSKI Andrzej - rok ukończenia: WSE - 1955
JEWPŁOW Eugeniusz - rok ukończenia: WSHM - 1949
JASZCZYKOWSKA-LATO Maria - rok ukończenia: WSE - 1957
KAWIŃSKI Roman - rok ukończenia: WSHM - 1949
KISIEL Halina - rok ukończenia: WSE - 1955
KISIEL Zygmunt - rok ukończenia: WSE - 1954
KOWALSKA Krystyna - rok ukończenia: WSHM/WSE - 1955
KOWALSKI Józef - rok ukończenia: WSHM/WSE - 1955
KOWALCZYK Ewa - rok ukończenia: WSE - 1970
KRZYŻKIEWICZ Zbigniew - rok ukończenia: WSHM - 1948
KUROWSKI Jacek - rok ukończenia: UG - 1981
LE¦NIAK Czesław - rok ukończenia: WSE - 1957
ŁADYKA Stanisław - rok ukończenia: WSHM/ WSE - 1952
MAJCZYNO Janusz - rok ukończenia: WSHM - 1949
MARKIEWICZ Jerzy - rok ukończenia: WSE - 1957
MAGDZIŃSKA Maria - rok ukończenia: WSE - 1955
MAZU¦ Zbigniew - rok ukonczenia: WSHM - 1949
RUSAK Marian - rok ukończenia: WSE - 1950
RAB¦ Jan - rok ukończenia: WSE - 1954
RAB¦ - KORSAK Waleria - rok ukończenia: WSE - 1956
RZESZOT Tadeusz - rok ukończenia: WSE - 1955
SKWARCAN Bronisław - rok ukończenia: WSHM - 1949
SAMOL Alicja - rok ukończenia: UG - 1973
TREBERT Janina - rok ukończenia: WSHM - 1947
UNIEJEWSKI Eugeniusz - rok ukończenia:
WIDYMSKI Piotr - rok ukończenia: WSHM - 1949
WOYCIECHOWSKI Jerzy - rok ukończenia: WSHM - 1948
WO¬NIAK Andrzej - rok ukończenia: WSE - 1954
WRZE¦NIEWSKI Ireneusz - rok ukończenia: WSE - 1957
WYSGA Ewa - rok ukończenia: UG - 1973
ZACHAREWICZ Jerzy - rok ukończenia: WSHM - 1950
ZAWADZKI Eugeniusz - rok ukończenia:
ZIEMBA Krystyna - rok ukończenia: WSE - 1956
ZIEMBA Mirosław - rok ukończenia: WSE - 1957
ŻYLICZ (Krzyżanowska) Elżbieta - rok ukończenia: WSHM - 1950